Kiralık IPv4 Hizmetlerimiz

IPv4 hizmetlerimiz ile standart düzeyde ddos korumasını ücretsiz olarak onlinehosting altyapısı ile sizlere sağlıyoruz.

Kiralık IPv4 Hizmetlerimiz ve Fiyat Listesi

Subnet RDNS Whois Kayıt Kullanılabilir Süre Fiyatlandırma
IP v4 /29 Subnet

5 Adet
1 Ay 50.00 ₺ + KDV

 Kirala

IP v4 /28 Subnet

13 Adet
1 Ay 75.00 ₺ + KDV

 Kirala

IP v4 /27 Subnet

29 Adet
1 Ay 150.00 ₺ + KDV

 Kirala

IP v4 /26 Subnet

61 Adet
1 Ay 320.00 ₺ + KDV

 Kirala

IP v4 /25 Subnet

125 Adet
1 Ay 600.00 ₺ + KDV

 Kirala

IP v4 /24 Subnet

253 Adet
1 Ay 750.00 ₺ + KDV

 Kirala

İpv4 Hizmetleri

 

IP adresi ağdaki cihazların sahip olması gereken bir benzersiz rakamlardan oluşan bir sayısal değerdir. IPv4 internet protokolü, günümüzde kullanılmakta olan standart protokoldür. 4 milyondan fazla adresin üretildiği IPv4 internet protokolünde adresler 0- 255 aralığındadır.

 

IPv4 Adresleme Hizmetleri

 

Yönetimi kolaylaştıran IP adreslerinde ipv4 hizmetleri alınarak A, B ve C sınıfı IPV4 adres sınıflarından ihtiyaca uygun olan seçilir. A sınıfı IPV4 adresleri 1-127 aralığında, B sınıfı IPV4 adresleri 128-191 aralığında, C sınıfı IPV4 adresleri ise 192-223 aralığındadır. A sınıfında ilk oktet 1, B sınıfında 10, C sınıfında ise 110 olarak ayarlanmıştır.

 

Internet Protocol versiyon 4 yani ipv4 hizmetleri alanlar 32 bitlik adresler kullanır. IP adresi olmadan bilgisayarlar arası iletişim ve veri aktarımı yapılamaz. ipv4 hizmetleri alındığında yetkili kişi tarafından Windows sunucuya ipv4 adresi tanımlanır. 2 grupta sunulan ipv4 adresleri genel ve özel adreslerdir. Genel IP adresi internette kullanılan global adrestir. Özel adresten farkı internete yönlendirme fonksiyonudur. Yönlendiricide veya bilgisayarda genel IP adresinin bulunması, bilgisayara uzaktan erişime olanak sağlar. Özel Ip adreslerinde ise internete yönlendirme özelliği yoktur. Sadece yerel ağda çalışır.

 

Özel veya genel ipv4 satın al diyerek IP adresi ataması yaptırabilir, güvenilir bir IP adresi atama hizmeti alarak veri alışverişinde bulunabilirsiniz.

 

Ipv4 Satınalma Adresi

 

IPV4 satın alma hizmeti için güvenilir bir adres arıyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun IP için ipv4 satın al diyerek hemen IP adresi ataması yaptırabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz kişi ve kurumlara ipv4 hizmeti sunan güvenilir ve tecrübeli bir ekiptir. Standart seviyede ddos korumasını ücretsiz olarak sunan firmamız, ipv4 satın al diyerek en uygun fiyatlarla IP adresine sahip olacağınız bir firmadır. Her platforma uygun ipv4 için doğru adrestesiniz.

 

İnternet sitelerine engelsiz girebilmek, kişisel hesaplarınızın yönetimini sorunsuz yapmak ve en uygun ipv4 fiyatları ile IP sahibi olmak için bizimle iletişime geçin. Hemen ek ip satın al diyerek ek IP satın alma işlemini de en uygun fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı ek ip satın al diyerek kısa zamanda IP adresi alabilir, özenle kontrol edilen adreslere sahip olarak çoklu bağlantılara sahip olabilirsiniz.

 

Ipv4 Fiyatları

 

Farklı lokasyonlardan IP adresi almak için ek ip satın al diyebilir, kalite, hız ve fiyat farkı olmaksızın Türkiye veya Türkiye dışı lokasyonlu IP’lere sahip olabilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde entegre edilen IP modları en uygun fiyatlarla müşterilere sunuluyor. Tüm ipv4 fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Giderek azalan ipv4 adreslerine en uygun fiyatlarla sahip olabilir, ipv4 fiyat  bilgisi ve diğer detaylar için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Güvenilir bir şekilde transfer edilen IP adresleri sorunsuz bir iletişim ve veri aktarımı için aradığınız adreslerdir. Tüm ipv4 fiyat bilgilerine ulaşacağınız firmamız; A, B veya C sınıfı IP adreslerini en uygun fiyatlarla sunan bir firmadır. Uygun fiyat garantisi sunan firmamız, en hesaplı ipv4 fiyatları ile ilk tercihler arasında yer alıyor. Hızlı ve güvenilir hizmetleri ile daima müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, ipv4 fiyat farkı, kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile aradığınız firmadır.