Kurumsal E Mail Hosting

Esnek kota özelliği ile ihtiyacınız kadar e-posta hesabına sahip olabilirsiniz.

Kurumsal Mail Hizmetleri

Kurumsal mail hizmeti, işletmenin e-posta ihtiyaçlarına, esnek şekilde çözüm üretebilmek için geliştirilen, profesyonel elektronik posta hizmetidir. Kurumsal mail ile işletmenizin içerisinde kullanacağınız tüm mailleri, alan marka adınız altında kullanabilir, esneyebilen yapısıyla istediğiniz hesaba, dilediğiniz gibi kota tanımlayabilirsiniz.

 

Profesyonel Mail Hizmetini Neden Almalısınız?

İşletmeler adına mail hesapları önemli bir yere sahiptir. Mail servislerinde yaşanabilecek olası sorunlar, büyük maddi kayıplara neden olabilir. Firmamızın kurumsal mail hizmeti sayesinde, işletmeniz bünyesinde kullandığınız tüm mail hesaplarını, güvenle ve kesintisiz biçimde yönetebilirsiniz. Buda sizin için iş süreçlerini kesintisiz takip etme fırsatı tanır.

 

İstediğiniz Yerden İşinizi Yönetin

İşletmenize profesyonel e-posta çözümü sunabilen kurumsal mail hizmetleri, firmamızdan tarafınıza sunulduğunda, 0 mobil uyumlu olur. Kurumsal mail adresi aracılığıyla alacağınız tüm mailler, dilerseniz telefonunuzun mail hesabına aktarılır. Sizde ister ofisinizde olun, ister tatilde bulunun, toplantılarınızı, gelen istekleri ve yorumları bu hesap aracılığıyla yönetin. Dilerseniz, ekibinizdeki bireylerle de bunları paylaşabilirsiniz.

 

Yönetilebilir Esnek Mail Kotası

Firmanız içerisinde kullanacağınız birbirinden farklı mail hesaplarınız için ayrıca kota ihtiyaçlarınız olabilir. Önemli olup, çok fazla kullanılan mail hesapları, daha fazla disk alanına ihtiyaç duyarken, daha az kullanılan mail hesapları içinse düşük disk alanlarına ihtiyaç duyabilirsiniz.

Buda sizi farklı alternatiflere yöneltir. Kurumsal mail hosting ile seçeceğiniz plan dahilinde, istediğiniz kadar kota tanımlama şansına sahipsiniz. Buda size sahip olduğunuz disk alanını en iyi biçimde kullanma fırsatı tanır.

 

Hosting Taşıma Desteği

Mail hosting taşıması yapmak oldukça zordur. Taşımada yaşanacak en ufak aksaklık bile, veri kaybı yapmanıza neden olabilir. Firmamızdan alacağınız kurumsal mail hosting desteğiyle profesyonel hosting taşıma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

E-Postalar Silinirse Geri Getirilir Mi?

E-posta, işletmelerin değer taşlarından birisidir. Sadece bir tane e-postanın silinmesi bile, önemli ölçüde maddi zararlara ve prestij kaybına neden olabilir. Profesyonel yedekleme hizmetlerimiz sayesinde, böyle bir sorunu asla yaşamazsınız. Olası sorunlarda, bunlar geri getirebilirsiniz. Kurumsal mail hosting hizmetimiz bu açıdan sizler için önemli bir avantaj sağlar.

 

Neden Kurumsal Mail Adresi Hizmeti Almalıyım?

E-postalar bir işletme için önemli bir iletişim biçimidir. İşletmelerin başarılarını doğrudan etkiler. Kurumsal mail adresi hizmeti almanız için birçok sebebiniz olabilir.

Şirketinizin prestijini arttırmak, müşterilere profesyonel e-posta hesaplarıyla ulaşmak için akılda kalıcı olan kurumsal mail adresi ile iletişim kurmalısınız. Güvenli kurumsal mail adresi hizmetine, firmamız aracılığıyla en iyi şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Kurumsal E-Posta Hesapları Nasıl Yönetilir?

E-posta hesabı açma, şifre değiştirme, kapatma, kota bilgilerine ulaşma için kurumsal eposta hizmetimizin yanında size sunduğumuz, ücretsiz kullanılabilen kontrol panelinden, hesaplarınızı yönetebilirsiniz.

 

Virüs ve Anti Spam Hizmetimiz

Kurumsal eposta için önemli durumlardan birisi, virüs ve anti spam özellikleridir. Sunduğumuz hizmetin içerisinde yer alan kurumsal eposta virüs ve anti spam hizmeti, size kolaylık sağlar. Hesabınıza gelen maillerin tarayarak, gereksiz olanları ayrıştırır.