Sıkça Sorulan Sorular

Sanal Sunucumu Nasıl Yönetebilirim ?

Sanal sunucunuzu, işletim sisteminize göre Linux tabanlı ise PuTTY, windows tabanlı bir sistem ise Uzak Masaüstü (RDP)üzerinden bağlanarak 7/24 yönetebilirsiniz. Ayrıca sitemiz müşteri panelindeki sunucu kontrol panelinizden sunucunuz aç, kapat yapabilir ve dilediğiniz zaman sunucunuza re-install (formatlama) yapabilirsiniz.

Sunucularınızın Lokasyonu – Konumu Nedir ?
Sunucularımız İstanbul Levent Radore Verimerkezi içerisinde ki Tier 2 ve 3 alanlarında konumlandırılmıştır.Sunucularımız İstanbıul Lokasyonlu olup MRS Bilişim ve Telekominükasyon LTD. ŞTİ. iş ortağımızın adreslenmesindedir.
DDOS Korumanız Var Mı ?
Gerçek DDOS koruması ile sunucularınız güven altında. Gelişmiş TCP / UDP korumamız ile uygulama veya oyunlarınızda Layer 3 ve 4 protokollerinde %99 koruma sağlamaktayız. Web siteleriniz için Layer 7 seviyesinde HTTP Flood koruması sağlamaktayız.Ayrıca E-mail servisleriniz için gelipmiş pop3 ve ımap koruma ve tetikleme korumamız da mevcuttur.
Ping Sorun OIur Mu?
Eğer bir oyun sunucusu açıyorsanız en düşük pinge ihtiyacınız olacağı için Türkiye lokasyon önermekteyiz. Hassas oyunlarda Türkiye harici diğer lokasyonlar +50 üzeri ping vereceği için sorun yaşayabilirsiniz. Bir web sitesi veya herhangi bir uygulama çalıştırıyorsanız (pinge bağlı olmayan) bütçenize en uygun sanal sunucu paketini alabilirsiniz. Gelişmiş yapımız sayesinde , network trafiğimizi localimizde bulunan router’larımız ile filtreleyerek , ms – ping durumlarını minimize ediyoruz.Sizlere en iyi ping alt yapısını sunmamız için alt yapımıza davet ediyoruz.