Linux Web Hosting

SSD disk yapımız ile
en iyi web hosting alt yapı hizmeti OnlineHosting bünyesinde sizleri bekliyor

Hosting Paketlerimiz

Başlangıç

500 MB

SSD Disk Alanı

1

Adet Web Sitesi Barındırma

5 GB

Aylık Trafik

C-Panel Yönetim Paneli

Kontrol Paneli

SSL Sertifikası

Ücretsiz SSL Serfikası

20 TL / Yıllık

İdeal

Popüler

3 GB

SSD Disk Alanı

1

Adet Web Sitesi Barındırma

15 GB

Aylık Trafik

C-Panel Yönetim Paneli

Kontrol Paneli

SSL Sertifikası

Ücretsiz SSL Sertifikası

35 TL / Yıllık

Kurumsal

10 GB

SSD Disk Alanı

1

Web Sitesi Barındırma

50 GB

Aylık Trafik

C-Panel Yönetim Paneli

Kontrol Paneli

SSL Sertifikası

Ücretsiz Comodo SSL Sertifikası

65 TL / Yıllık

Web Hosting Alt Yapımız

Müşteri Memnuniyeti

Uptime süremizin en iyi değerler de olmasından dolayı,kullanıcılarınıza en iyi erişimi alt yapımızda sunabilirsiniz.

Cpanel Kontrol Paneli

Yönetimi kolay Cpanel Yönetim Paneli.

Ücretsiz SSL Sertifikası

Hosting Alt yapımızda barınan , her kullanıcımıza ücretsiz SSL Sertifikası sunmaktayız.

RAID50 Yapısı

Raid50 SSD Disk yapısı ile benzersiz performans ve günlük yedekleme ile güvenilir yapı.

cPanel Kontrol Paneli

cPanel, Unix tabanlı sistemlerde çalışan geniş bir kullanım oranına sahip kontrol panelidir. İsmi "Control Panel" kelimesinden gelmektedir. cPanel ile birlikte WHM isimli ana yönetim yazılımı da yüklenmektedir. WHM üzerinden oluşturulan hesaplar client hesap olarak adlandırılır.

  • Dosya yöneticisi kullanımı kolay
  • Zamanlanmış görevler
  • Dosya yedekleme ve geri yükleme
  • Tam E-ticaret yazılımı desteği
  • Webmail ve POP3 / IMAP
  • Tek tıkla yükleme komut dosyaları
  • Web istatistikleri ve günlükleri
  • Hesabını kontrol et
  • MySQL ve phpMyAdmin
  • Günlük log dosyalarını indirme

Softaculous Kurulum Paneli

Softaculous, ticari ve açık kaynaklı web uygulamalarının web sitesine kurulumunu otomatikleştiren ticari bir komut dosyası kütüphanesidir.

Web Hosting Barındırma Hizmeti

 

İnternet sitesinin sanal ortamda depolanma hizmeti web hosting olup, web sitesinin internet ortamında görünür kılınmasıdır. web hosting barındırma hizmeti web sitesini ve web uygulamalarını internette yayınlayabilmeyi sağlayan online bir hizmettir.

 

Web Hosting Barındırma

 

Kurulan bir web sitesinin düzgün çalışabilmesi, dosya ve verileri depolayabilmesi için web hosting barındırma hizmeti alınır. Sunucu üzerinden kiralanan alan adı ile web sitesinin sürekli olarak çalışması sağlanır. Web sitesi barındırma hizmeti alınırken ihtiyaçları karşılayacak özelliklere sahip olmasına dikkat edilmektedir. Web siteleri kullanım amacına göre 4 farklı grupta incelenmekte olup alan adı barındırma hizmetleri de değişmektedir. Bunlar;

– Basit Web Sitesi Barındırma

– Tek Sayfalık Web Uygulaması Barındırma

– Basit Statik Web Sitesi Barındırma

– Kurumsal Web Barındırma

 

Basit web sitelerinde tek bir web sunucusu bulunur. Pazarlama, içerik veya blog tarzı web siteleri bunlara örnektir. Bu siteler düşük maliyetli olsalar da BT tarafından yönetilmesi gerekir.

 

Tek sayfalık statik web uygulamalarında kullanıcı tarafından yüklenmiş olan HTML, CSS ve JavaScript ile erişim sağlanır. Tek sayfalık web uygulamaları ile dinamik, işlevsel ve hızlı bir performans sağlanır.

 

Basit satik web sitesi barındırma hizmetinde sunucu tarafında uygulama kodu yer almaz. Kişisel siteler veya pazarlama siteleri bu web sitelerine örnektir.

 

Kurumsal alan adı barındırma hizmeti ise popüler pazarlama ve medya siteleri için verilen bir hizmettir.

 

Could Hosting Hizmeti

 

Birden fazla sunucunun kullanıldığı could hosting hizmetinde amaç uptime’ı arttırmak ve yoğunluğu dengelemektir. Web sitesi could hosting hizmeti aldığında tek bir sunucu değil, merkezi bir havuzda yer alan sunucuları kullanır. Could hostingin avantajı ciddi oranda arttırılmış arttırılmış uptime, özel IP adresi ve kolay ölçülebilirliktir. Kurumsal web siteleri ve e-ticaret siteleri gibi hızlı trafik alan web sitelerinin tercihidir. Tıklama oranı yüksek ve hızlı trafik alan web siteleri için iyi bir çözümdür.

 

Alan adına özel e-posta hosting paketlerinin de sunulduğu günümüzde, işletme prestiji sağlayan e-posta servis hizmetleri de sunulmaktadır. İhtiyaca göre değişen disk alanları ile e-posta hosting hizmetleri, şirketlerin mail iletişimini kesintisiz sağlamalarında önemli rol oynar.

 

Sınırsız Web Sitesi Barındırma

 

Sınırsız web sitesi barındırma hizmeti olan sınırsız subdomain hizmeti ile tüm web siteleri tek bir hosting altında toplanmakta ve yönetilebilmektedir. Sınırsız subdomain ile web sitelerinde hız ve performans olarak ciddi artışlar elde edilir. İyi bir hosting deneyimi yaşamak isteyenlerin tercihi olup ziyaretçilerin web sitesine hızlı bir şekilde ulaşması sağlanır.

 

sunucu-istemci modelinin uygulandığı popüler RDBMS yazılımlarından olan mysql, açık kaynaklı ve ilişkisel veritabanı yönetim sistemi olup birden çok cihazın bir sunucuya bağlandığı bir çalışma mantığına sahiptir. Veri depolamak için veri tabanı yaratan mysql, sunucu ve istemci arasında bilgi alışverişinin yapılmasını sağlar. Yüksek performansı ile e-ticaret sitelerinin beklentilerine cevap veren mysql, birçok endüstride kullanılan güvenli bir yönetim sistemi olup pratikte Oracle mülkiyetindedir.