Uzak Masaüstü Sunucu Kiralama

Siz işinize odaklanın , hosting/sunucu yönetimini bize bırakın.

  • Anında Kurulum
  • Çoklu Kullanıcı Yetkilendirmesi
  • Windows Masaüstü
  • Güvenli Bağlantı
Paketleri Görüntüle
RDP (Uzak Masaüstü) Sunucu Çözümleri
Windows Uzak Masaüstü Sunucu çözümleri ile işinizi dilediğiniz yerden yönetmenin keyfini çıkarın.

5 Kullanıcı RDP

%20 İNDİRİM
1.811,02₺/Ay
1,574.80₺/Ay

5 Kullanıcı RDP Bağlantı

Windows 2019/2022

8 Core ( Gold 6138 İşlemci )

12 GB DDR4 RAM

250 GB Datacenter NVEM SSD

SQL Server 2022 Enterprise

Microsoft Office Desteği

Yüksek Güvenlik/Firewall

Kullanıcı Hesap Yetkilendirme

En İyi Seçim

10 Kullanıcı RDP

%20 İNDİRİM
2,474,88₺/Ay
2,062,40₺/Ay

10 Kullanıcı RDP Bağlantı

Windows 2019/2022

10 Core ( Gold 6138 İşlemci )

24 GB DDRD4 RAM

350 GB Datacenter NVEM SSD

SQL Server 2022 Enterprise

Microsoft Office Desteği

Yüksek Güvenlik/Firewall

Kullanıcı Hesap Yetkilendirme

15 Kullanıcı RDP

%20 İNDİRİM
4.690,56₺/Ay
3.908,80₺/Ay

15 Kullanıcı RDP Bağlantı

Windows 2019/2022

12 Core ( Gold 6138 İşlemci )

48 GB DDR4 RAM

480 GB Datacenter NVEM SSD

SQL Server 2022 Enterprise

Microsoft Office Desteği

Yüksek Güvenlik/Firewall

Kullanıcı Hesap Yetkilendirme

RDP Sunucu Neler Sunar?

RDP Server işinizi uzaktan yönetirken donanımdan tasarruf etmenize yardımcı olur.

Tasarruflu Donanım Maliyetleri

RDP sayesinde çalışanlarınız ofiste bulunan bilgisayarına istediği yerden ulaşılabilir. Böylece farklı konumlardan çalışan personeller için ek donanım masrafları gerekmez.

Uzaktan Yönetim

İş yerine olmasanız bile RDP ile çalışanlarınızı yönetebilir, ekiplere yöneltilen görevleri takip edebilir, onlarla kesintisiz bir iletişim kurabilirsiniz.

Güvenlik

RDP Server yüksek güvenlikli bağlantılara sahiptir. Böylece uzaktan erişim yaptıktan sonra verilerinizin güvenliği hakkında endişelenmeniz gerekmez. Aynı zamanda çalışanlarınızın yetki ve görevlerini atayabilir, erişim kısıtlamaları uygulayabilirsiniz.

RDP Server Özellikleri
RDP Sunucular ile işinizin kontrolünü elinize alın.

Tam Kontrol

RDP sunucular ofis bilgisayarınıza her zaman, her yerden erişme fırsatı sunar. Böylece uygulama kullanabilir, yetki dağıtabilir ve görevleri yönetebilirsiniz.

Çoklu Kullanıcı Bağlantısı

Online Hosting, üst paketlerde 20 kişiye kadar bağlantı imkânı sunar. Böylece çalışanlarınıza dışarıdan uzak masaüstü aracılığıyla çalışma fırsatı sunabilir, onları yetkilendirebilirsiniz.

XEON CPU

RDP Server içerisinde XEON CPU kullanılmaktadır. Böylece klasik İntel i nesli işlemcilere göre 3 kata kadar performans artışı gözlemlenir.

Yönetilebilir Panel

RDP Server istediğiniz zaman açma ve kapama, reset atma gibi işlemleri gerçekleştirmenize imkân tanır.

Antivirüs ve Antispam

RDP Server, ana sunucu üzerinde bulunan güvenlik yazılımları ile sunucu yönetimini daha güvenlikli şekilde yapmanıza olanak tanır.

Microsoft Office Yazılım Desteği

RDP Server uzak masaüstü bağlantılarda tüm Office programlarını kullanma fırsatı sunar.

Her Cihazdan Kolay Erişim
RDP Server Linux, Windows ve MAC üzerinden bağlantı kurmanıza imkân tanır.

RDP Sunucu Nedir?

Sanal sunucu teknolojisi olan RDP, ekiplerinizi ve işinizi uzaktan, ofise uğramaksızın yönetme fırsatı sunmaktadır. Bu kapsamda ofisinizdeki bilgisayarınıza uzaktan bağlanabilir, her işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Böylece VPN gerekmeden güvenli uygulama erişimi yapabilir, problemsiz bir şekilde yönetebilirsiniz. Düşük donanım özellikleriniz olsa da yüksek uygulamaları çalıştırabilirsiniz. Nerede olursanız olun, istediğiniz zaman çalışmalarınıza bakabilirsiniz.

İnternet Çağınının Gereksinimi Rdp Sunucu

İnternet çağının ön plana çıktığı günümüzde sunucular büyük bir ihtiyaca dönüşmüş durumdadır. İnternet teknolojileri geliştikçe bireylerin ve şirketlerin gereksinimleri de çeşitlenmektedir. Ortaya çıkan ihtiyaç çeşitliliğin karşılanması adına pek çok sunucu çeşitliliğinin varlığı söz konusudur. Sunucu ihtiyaçlarının karşılanması noktasında ise çeşitli hosting firmaları faaliyet göstermektedir. Www.onlinehosting.com.tr adresi de farklı sunucu ihtiyaçlarına çözüm sunan bir adres olma niteliği taşımaktadır.

Sunucu denildiğinde pek çok çeşitlilikten bahsedilebilir. Bunlardan biri de elbette RDP sunucu olmaktadır. RDP sunucu günümüz gereksinimlerine çözüm oluşturan önemli seçenekler arasında yerini almaktadır. RDP sunucu konusunun iyi anlaşılması kullanıcıya bu yönde önemli bir yarar olacaktır. Bu sebeple RDP sunucu diğer tabiri ile RDP server hakkında detaylı bilgi edinilmesinde fayda olacaktır.

RDP Nedir?

RDP, İngilizcedeki "Remote Desktop Connection"  kelimelerinin kısaltılarak kullanımı olan bir ifadedir. Bu kapsam doğrultusunda RDP sunucu  önemli bir görev üstlenir. Buna göre Windows çalıştıran bir bilgisayara bağlantı kurulması için kullanılır. RDP server  kullanılarak Uzak Masaüstü Bağlantısından yararlanılır. Bu bağlantıyla aynı ağa veya İnternet'e bağlı olan ve Windows çalıştıran başka bir bilgisayara erişilebilir. Bu bağlamda RDP server kullanıcısına önemli fayda sağlayan unsurların başında gelmektedir.

RDP Sunucu Kiralama

RDP kiralama önemli bir konu başlığı altında yerini almaktadır. Günümüzde interneti etkili bir şekilde kullanmak isteyenlerin sayısı giderek artmaktadır. Bu durum ise RDP server kiralama gereksinimde artışın olmasına sebebiyet vermektedir. İhtiyacınıza cevap verebilecek niteliğe sahip olan RDP sunucu kiralama işlemi için hosting firmasından yardım alabilirsiniz.

RDP diğer bir tabiriyle Uzak masaüstü sunucu kiralama ihtiyaçlarınız için Online Hosting'i tercih edebilirsiniz. Bu kiralama işlemi neticesinde en kısa sürede uzak masaüstü sunucu kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. RDP sunucu kiralama sayesinde hayata daima bir adım önde devam edebilirsiniz.

Uzak Masaüstü Sunucu Kullanımı Kişiye Ne Sağlar?

Ev veya ofisinde kullandığınız uygulamaları uzak masaüstü sunucu üzerinden çalıştırabilirsiniz. Böylelikle uzak masaüstü sunucu kullanılarak uzaktaki bilgisayarınız üzerindeki uygulamalarınıza her ortamda güvenli bir şekilde ulaşabilir.

Uzak Masaüstü Sunucu Kiralamanın Avantajları

Günümüzde internetin öne çıktığı herkes tarafından kabul görmektedir. Durum böyle olunca interneti verimli kullanmanın da önemi giderek artmaktadır. İnternet bağlantısını en verimli kullanmanın yollarından biri de hiç şüphesiz RDP Sunucu hizmeti almaktır. Bu hizmet ise RDP sunucu kirala seçeneği sunan hosting firmalarından alınabilmektedir. RDP sunucu kirala seçeneği sunan en iyi firmalar arasında ise Online Hostingi bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti odaklı Online Hosting, RDP sunucu kirala seçeneği sunan en güvenilir adreslerden biri olmaktadır. RDP server kiralama hizmetlerinin kişilere önemli avantajlarının varlığı söz konusudur.

RDP Server Kiralama Neden Önemli?

Günümüzün modern yaşamında bilgisayar kullanımı büyük bir önem barındırmaktadır. Durum böyle olunca da uzak masaüstü sunucu ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Bu yöndeki ihtiyaç her geçen gün daha da artış göstermektedir. Bu ihtiyacın karşılanmasında ise hosting firmaları görev almaktadır. Bu firmalar müşterilerine uzak masaüstü sunucu kiralama hizmetleri sağlamaktadır.

Günümüzde hemen hemen her insan iş yaşamında bilgisayar kullanımı gerçekleştirmektedir. Özellikle de çalışmalarını bilgisayar ortamında yürüten kişiler için uzak masaüstü ayrı bir önem barındırmaktadır. Uzak masaüstü aracı sayesinde kişi nerede olursa olsun elindeki bir bilgisayardan iş yerindeki bilgisayara bağlanabilmektedir. Bu kapsamda uzak masaüstü kullanımı kişiye büyük kolaylık sağlamaktadır.

Uzak masa üstü protokolü IT uzmanlarının ve Bireysel kullanıcıların işlerini çok kolaylaştırmaktadır. Bireylerin bu olanaktan yararlanabilmesi için uzak masaüstü sunucu kiralama hizmeti alması gerekir. Bu hizmet sayesinde kullanıcılar uzaktan bağlantı kurulmuş bilgisayara programlar kurabilmektedir. Bunun yanında kişiler gerekli durumlarda uzaktaki bilgisayara teknik müdahalede de de bulunabilmektedir.

Uzaktaki Bir Bilgisayara Güvenli Erişimin Yolu RDP Server Kiralama

Çalışmalarını bilgisayar ortamında gerçekleştiren kullanıcılar için Uzak masaüstü kullanımı önemlidir. Ancak bu kullanımın gerçekleştirilebilmesi için RDP server kiralama gereksinimi söz konusudur. Bu gereksinimi karşılamak internet çağının öne çıktığı günümüzde büyük öneme sahiptir. Kişilere büyük bir kolaylık sunmakta olan bir işlem olma niteliği barındırmaktadır. Bireylerin bu ihtiyaçlarına cevap verebilecek hizmet sunan adreslerden biri Online Hosting firması olmaktadır. Firma uzak masaüstü sunucu kirala hizmetlerini büyük bir titizlik içerisinde sunmaktadır. Bu anlamda kullanıcılar için uzak masaüstü kullanımı güvenli ve rahat bir hale gelmektedir.

Güvenli Uzak Masaüstü Sunucu Kiralamanın Adresi Online Hosting

Günümüzde pek çok bilgisayar kullanıcısı için uzak masaüstü sunucu kirala seçeneği sunan firmalar önem kazanmaktadır. Bu durum neticesinde hizmet veren pek çok hosting firması varlık göstermektedir. Uzak masaüstü sunucu kirala seçeneği sunan firmalar arasında ise Online Hosting öne çıkmaktadır.  Firma kullanıcılarına tüm sunucu kiralama hizmetlerinde kaliteyi sunmaktadır. Aynı şekilde hizmetlerinde güvenlikten de ödün vermemektedir.

Sıkça Sorulan Sorular
RDP Sunucularımız üzerine bize en çok sorulan sorulara buradan ulaşabilirsiniz…
RDP sunucular size uzak masaüstü araçlarınızı kullanma fırsatı sunmaktadır. İnternet üzerinden yapılan işlemler ile farklı bir bilgisayarla bağlantı kurabilir, kullanmaya başlayabilirsiniz.
RDP sunucular Windows işletim sistemlerinde bulunmaktadır. Bunun için arama bölümüne uzak masaüstü yazmanız yeterlidir.
Windows dışında bir sunucu kullanıyorsanız da Linux ve MAC araçlarına kullanabilirsiniz. Bunun için blog sayfamıza girerek, ayrıntıları öğrenebilirsiniz.
RDP uzak masaüstü, Microsoft Office’in tüm programlarını istediğiniz gibi kullanma imkânı sunar.
RDP ile bağlantı kurulduktan sonra VPN açılamaz. Ancak VPN kullanarak hizmete bağlanmanız mümkündür.
RDP sunucularımızın tümünde güvenlik ve Antivirüs yazılımları vardır.
Evet, kiraladığınız sunucu hizmeti üzerinde, Remote Desktop portunuzu dilediğiniz gibi değiştirebilir, kendinize özel bir port haline getirebilirsiniz. Tüm bu işlemler sunucu içerisinden ücretsiz olarak yapılabilmektedir.
Mac veya Windows bilgisayar üzerinden, ücretsiz bağlantı sağlamanızı sağlayan Uzak masaüstü uygulaması ile , onlinehosting üzerinden kiraladığınız uzak masaüstü sunucu veya sunuculara bağlantı yapabilirsiniz.
Evet, ek hizmet olarak sunulan yedekleme servisi hizmetimiz mevcuttur. Talep etmeniz durumunda hizmet aktifliğinden sonra, teknik uzmanlarımız eşliğinde tarafınızca belirlenen zaman dilimi içerisinde otomatik olarak günlük backup hizmeti sağlanmaktadır.
2 kullanıcı ücretsiz olarak anlık bağlantıda gelmektedir. RDP sunucularımızda kullanıcı limiti bulunmamaktadır. Anlık bağlantı limiti windows tarafından sınırlı olarak 2 kullanıcı ile gelmektedir. Bu sayıyı arttırmak isterseniz RDP CALL lisansı alınarak arttırım sağlayabilirsiniz. Bu konuda talep göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz.
Evet, windows işletim sistemi üzerine kurulan plesk panel, iss web manager gibi ücretli-ücretsiz web servis yazılımları sayesinde hosting sunucusu haline getirmeniz mümkündür. Bu konu hakkında onlinehosting teknik veya satış uzmanlarımız tarafından bilgi ve destek alabilirsiniz. Takım arkadaşlarımız sizin için RDP hosting kiralama hizmetinde tüm kurulumları yapacaktır.
Sunucu siparişleriniz, ortalama 15 dakika ile 60 dakika içerisinde teslim edilmektedir. Vermiş olduğunuz siparişe göre bu süre değişiklik göstermektedir.
Uzak masaüstü bağlantılarında default olarak gelen port 3389 olarak sunulmuştur. Fakat siz bu portu dilerseniz özel bir hale getirebilir ve güvenlik seviyenizi arttırabilirsiniz. Default port ile gelen uzak masaüstü bağlantı portu güvenlik açısından sizi zaafiyete uğratması mümkündür. Tavsiyemiz bu portu değiştirmenizdir yönündedir. Bu konuda da onlinehosting uzman teknik arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz.
Uzak masaüstü bağlantıları için sunmuş olduğumuz işletim sistemleri; Windows Server 2019, Windows Server 2022, Windows Server 2023, Windows 10, Windows 11 olarak sunulmaktadır. Bu işletim sistemleri ile kiralanan RDP sunucu alt yapımızdaki hizmetlerinizde kiralama yapmadan önce, onlinehosting olarak, seçmiş olduğunuz sunucu işletim sistemini, en son güncellemelerini tamamlayarak tarafınıza teslim etmekteyiz. Bu işlemler tarafımızca yapılmakta olup ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
Uzak Masaüstü Sunucularımızda onboard olarak bilinen grafik istemcileri üzerinden servis verilmektedir. Oyun,çizim gibi uygulamalarda bu grafik istemcisi size destek veremeyebilir, fakat ek olarak dedicated bir sunucu ile ekran kartı üzerinden farklı hizmetlerimizde onlinehosting web sitesinde yer almaktadır.
Evet, MAC bilgisayarınızda appstore market içerisinde yayımlanan, RDP uygulaması sayesinde ücretsiz olarak, onlinehosting alt yapısındaki sunucu hizmetlerinize bağlanabilirsiniz. Desteğe ihtiyacınız olduğunda 0212 909 9379 çağrı merkezimiz sizleri karşılamaktadır.
Evet, Uzak pc kiralama hizmeti sonrasında, ek ipv4 adresi satın alabilir ve aynı sunucuya birden fazla statik ipv4 ile bağlantı yapabilmeniz onlinehosting alt yapısında mümkündür. Bu konuda onlinehosting uzman teknik veya satış ekimizden destek alabilirsiniz.
Uzak Masaüstü Kiralama Hizmetinin ekonomik olması, 7/24 servislerinin aktif olarak çalışabilir halde olması, firewall ihtiyaçlarının sağlayıcı firma tarafından sunulması, sunucu ekipmanlarının bakımlarının yine firma üzerinden kontrol edilmesi gibi bir çok avantajları sağlamaktadır. Onlinehosting olarak ekonomik ve güçlü alt yapımız ile sürekli erişilebilir sunucularımız ile sistem odası maliyetlerinizi düşürüyoruz. Detaylar için çağrı merkezimiz ile iletişime geçmenizi öneririz.
Uzak Masaüstü Kiralama Hizmeti onlinehosting bünyesindeki uzman teknik arkadaşlarımız tarafından kurulup, en son güncellemeleri yapılıp, ince ayarlar sağlanıp en iyi performans alabileceğiniz bir konfigürasyon ile tarafınıza teslim edilmektedir. Yapılandırma işlemlerini sipariş sayfasından dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
Uzak Masaüstü Kiralama Hizmetinde maalesef linux işletim sistemi kullanamazsınız. Bu 2 işletim sistemide ayrı bir templates'dir ve bu işletim sistemleri için 2 ayrı sunucu kiralamanız gerekmektedir. Daha detaylı bilgi onlinehosting için çağrı merkezimizde sizleri bekleyen uzman destek ekibimiz ile irtabata geçerek daha net bilgi alabilirsiniz.

Destek Olmak İçin Hazırız! Çözüm odaklı destek ekibimizle ihtiyacınız olan her anda yanınızdayız

Telefon ile Destek0212 909 93 79 Email ile Destek[email protected] Ticket ile Destek talebi oluştur Video ile Destek hemen izle